13.12.2015

Гальваніка

В цілому, гальваніка має на увазі електролітичне осадження тонкого шару металу або оксидної плівки, на поверхні якогось металевого предмета або деталі. Це здійснюється задля надання металевої поверхні певних властивостей. Залежно від вимог, що висуваються до експлуатаційних характеристик деталей, розрізняють покриття:

  • Захисні (для захисту металу від корозії, від механічного впливу)
  • Захисно-декоративні (для захисту металу, що покривається, від корозії та надання його поверхні декоративного вигляду)
  • Декоративні (для надання поверхні металу декоративного вигляду)
  • Спеціальні (для надання поверхні металу, що покривається, певних властивостей, наприклад: діелектричних, електропровідних, зносостійких, протизадирних, під паяння, для підвищення адгезії при гумуванні сталевих виробів і т.д.)

Компанія Vikmetal виконує роботи у сфері нанесення різних гальванічних покриттів практично будь-якої складності. До вашої уваги надаються такі послуги:

  • Хромування – процес осадження на поверхню деталі шару хрому з електроліту під дією електричного струму. Шар хрому може наноситися для декоративних цілей, для захисту від корозії або для збільшення твердості поверхні. Покриття гальванічним хромом – це надійний метод захисту від корозії металу, підвищення зносостійкості поверхні, покритої хромом, та придбання поверхні металу красивого декоративного вигляду. Габарити ванн: 2000х350х700мм.
  • Нікелювання – обробка поверхні виробів шляхом нанесення на них нікелевого покриття. Товщина покриття, що наноситься, зазвичай становить від 1 до 30 мкм. Вироби нікелюють з метою захисту від корозії або надання характерного вигляду обробленої поверхні. Нікелювання захищає вироби від корозії в атмосфері, розчинах лугів та солей, а також слабких органічних кислот. Нікелювання на відміну від хромування темніє з часом і має ледь жовтий тьмяний відтінок. За твердістю покриття нікелем мало чим поступається хрому. Нікель чудово піддається поліруванню. Найчастіше нікель служить як підшар для подальшого нанесення хрому. Габарити ванн: 1500х350х700мм.
  • Цинкування – покриття металу шаром цинку для захисту від корозії. Покриття цинком один з найпоширеніших методів захисту сталевих виробів від корозії через свою дешевизну, високу розсіювальну здатність і здатність нейтралізувати корозію на сталі. Підходить для деталей, виготовлених з конструкційних сталей. Габарити ванн: 3000х250х700мм.
  • Міднення – осадження міді на поверхню деталі. В основному використовується для струмопровідності поверхні, а також як підшар для нанесення хрому або нікелю. Габарити ванн: 1550х350х680мм.
  • Золочення – покриття тонким шаром золота 999 проби до 3мкм. Габарити ванн: 800х300х300мм.
  • Сріблення – покриття тонким шаром срібла 960 проби до 60мкм. Служить спеціальним струмопровідним покриттям, а також декоративним. Габарити ванн: 1000х500х500мм.
  • Анодування – процес отримання оксидної плівки на поверхні деяких металів і сплавів шляхом їх анодної поляризації у провідному середовищі. Оксидна анодна плівка є відмінним захисним засобом від зовнішнього впливу навколишнього середовища на метал. Служить діелектриком на поверхні і надає деталі особливого вигляду. Анодована поверхня деталі стійка до стирання, тобто зносостійка. Також ми робимо тверде анодування чи холодне анодування алюмінію та його сплавів. Завдяки своїй твердості та товщині шару анодної оксидної плівки, воно необхідне для захисту від підвищеного тиску на деталі та від дрібних механічних пошкоджень. Тверде анодування – ідеальне покриття для алюмінієвих деталей. Максимальні габарити ванн: 7000х250х1500мм.
  • Хімічне оксидування сталі – процес отримання на поверхні вуглецевої або низьколегованої сталі шару оксидів заліза товщиною 1-10мкм. Габарити ванн: 500х300х300мм.
Translate »